PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191317}

Mgła

The Fog
5,0 24 430
ocen
5,0 10 1 24430
3,8 5
ocen krytyków
Mgła
powrót do forum filmu Mgła

Ten film powinien dostać z kilka oskarów !!! XD Miodzio! nigdy nie widziałem lepszych scen. Wymienię kilka:

1. Główny bohater przedziera się przez ciemne zaplecze. Cicho wszędzię głucho wszędzie... napięcie rośnie... JEB K*RWA! ciul futryna !!! :D poezja miodem pisana !!!

2. Jakiś czas potem... Nerdowsko wyglądający chłopaczek wygląda przez drzwi garażu... wielka komputerowa ośmiornica łapie go za nogę. Pudliszki leją się litrami. Potwór ostatecznie wciąga chłopaka w mgłę, lecz ten decyduje się podnieść łep żeby zobaczyć cóż takiego go wciąga i wtem JEB!!! łbem o drzwi garażu.... Nie sądziłem że po tym tandemie wyśmienitych scen podniosę się z ziemi... dałem rade ;)

3 Humantorch - a'la fantastisch 4 ;) gościu wdepną w wiadro z benzyną i wpierniczył się w stoisko z fajerwerkami !!! YES YES YES !!!

(ps: oglądaliście "Oszukać przeznaczenie" ?? :D )

4. To wspaniała końcówka filmu... cudo!!! Scenę to powinni nazwać "OMG I've been screeeewd " :).

A tak w ogóle to fajna kreacją tej nawiedzonej żydówki (cytowała apokalipse św. Jana a to nowy testament.... {żydzi wierzą tylko w stary} :? no cóż... psikuj malusi ) Jak dostawała kulke w łep to widz czuł nieodpartą ulgę porównywalną się z wyszczaniem się po wypiciu sześciopaka.

A tak na serio to film oceniłbym mimo całej mej ironii wyżej niż 1408 bo ten akurat był w ciul przewidywalny :). Nie ukrywam że się zawiodłem.

pozdro :P 6/10

ps. Gadka o "innym świecie" wypowiedziana przez tego chłopaszka co go potem wywalili i go Ultralisk porwał była przeżałosna/uberżałosna.

PerfectStranger

Jeden z najlepszych opisow jake czytalem na temat filmu :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
DlAVV

czy ty nie pomyliłeś mgły - the mist (2007) z mgłą - the fog (2005)?

madaja

po prostu o 1 piwo za daleko :) dzięki za uwagę

ocenił(a) film na 3
PerfectStranger

żaden problem. po prostu oglądałam w piątek ten film (uważam, że jest beznadziejny, często się boję przy [dobrym i średnich] horrorach, a przy tym nie xD). czytając ten opis, nie mogłam sobie przypomnieć wyżej opisanych scen, zastanawiałam się, czy z nudów nie przysnęłam xP.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones