PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191317}

Mgła

The Fog
5,0 24 427
ocen
5,0 10 1 24427
3,8 5
ocen krytyków
Mgła
powrót do forum filmu Mgła

Filmów o tytule "Mgła" jest zwyczajnie za wiele. Myślałem wczoraj iż obejrzę Kingowską Mgłę, obejrzałem inną Mgłę.

Wrażenia - film nie jest raczej strasznym horrorem. Atakuje nas najczęściej tanimi chwytami, jak młodzi na łodzi. Owszem, podobały mi się niektóre sceny - przyspieszony rozkład babuleńki, jak doszło do katastrofy, scena na cmentarzu... twarze z mgły. Ale reszta nie.

Martin von Carstein

Mi się kiedyś zdarzyło to samo,nie powiem,żeby było to miłe zaskoczenie -.- Faktycznie tanie chwyty były co drugą scenę(btw 'młodzi na łodzi' brzmią wspaniale ;D)

ocenił(a) film na 8
Buraczanna

W mojej wersji usłyszałem "Dupencje na okręcie":)

jeansibelius

Też niezłe...niestety samych dupencji nie pamiętam,więc nie mogę powiedzieć,czy były niezłe,czy nie ;P

ocenił(a) film na 8
Martin von Carstein

Scena z cmentarza i twarze z mgły naprawdę konkretne

Martin von Carstein

hehe, to się nieźle naciąłeś. Kingowska "Mgła" jest o niebo lepsza. Przynajmniej ja tak uważam.
A opowiadanie, na podstawie którego powstał film -- świetne, trudno się od niego oderwać. NO i ma inne zakończenie, te to już inna sprawa..
A ta "Mgła" to trochę kiepskawa. Parę scen mocnych, ale niestety za mało, żeby uratować film. Prawdę mówiąc, to w paru momentach nieźle się uśmiałam, tak były sztuczne i naciągane.

Martin von Carstein

Jest The Fog i The Mist, na polskie tytuły nie patrzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones