PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95285}

Mój chłopak zombie

My Boyfriend's Back
5,4 938
ocen
5,4 10 1 938
Mój chłopak zombie
powrót do forum filmu Mój chłopak zombie

Po tytule tego filmu można oczekiwać czegoś więcej, a tymczasem jest to film miłosny, z małą dawką horroru i kilkoma krwawymi scenami - jednak bardzo słabymi. Były sceny jak lała się krew ale zza ekranu, czyli to żenada. Film wczoraj był emitowany na TVP1 a więc postanowiłem obejrzeć. Normalnie film zasługuje na ocenę 3/10, ale ponieważ był o zombie i było kilka krwawych scen (kij z tym, że kiepskich) to podwyższam ocenę na 4/10, zresztą według skali filmwebu brzmiącą "Poniżej oczekiwań", co pasuje dobrze do tego filmu.

Axel

Ciekawe, że dla wielu ludzi wyznacznikiem jakości filmu jest ilość krwi, pojawiająca się na ekranie. To nie miał być megakrwawy horror, tylko absurdalny czarny humor i tak do tego trzeba podchodzić. Film nie jest podpisany jako horror, tylko jako czarna komedia.

ocenił(a) film na 2
kamiledi15

Co ciekawe. Pierwszą połowę filmu miałam podobne odczucia jak założyciel tematu - kiepski itd. Od połowy stwierdziłam, że to nie przypadek, że film jest taki a nie inny. Taki miał być i twórcy zrobili to, co chcieli, czyli właśnie "słaby film" (efekt zamierzony). Inaczej sprawa się ma z filmami, które mają być fajne a przypadkowo wychodzą takie jak "Mój chłopak zombie".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones